Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaDuris atvers nauji šeimos gydytojo ir odontologo kabinetai Kačerginėje

 

Atidarius Kačerginės daugiafunkcį centrą, po tuo pačiu stogu duris atvers Ežerėlio ambulatorijos Kačerginės filialas. Atsisveikinę su istoriniu medinuku, kuriame ambulatorija veikė nuo 1945 m., medicinos darbuotojai persikels į naujas, šiuolaikiškai įrengtas patalpas. Kaip įprastai kačerginiečių sveikata rūpinsis šeimos gydytoja, o jai talkins dvi bendruomenės slaugytojos. Tiek mažieji, tiek suaugusieji miestelio gyventojai bus laukiami šviesiose ir jaukiose kabinetuose.Įrenginėjamas ir odontologo kabinetas. Kačerginiečiams sutrumpės kelias į dantų gydytojo kabinetą. Naujoje sveikatos priežiūros įstaigoje jie gaus visas pirminės dantų priežiūros paslaugas, padedančias išsaugoti gražią šypseną ir sveiką burnos ertmę.

„Dvidešimt penkerius metus medikai laukė naujų patalpų“, – sako Kauno rajono savivaldybės gydytojas Romualdas Žekas.

„Mes esame labai laimingi, tikimės, kad ir kačerginiečiai džiaugsis“, – neslepia džiaugsmo šeimos gydytoja Aušra Kairiūkštienė.

VšĮ Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centro, kurio padalinys yra Ežerėlio ambulatorijos Kačerginės filialas, direktorė Nijolė Kliučienė sako, kad tiek darbuotojai, tiek pacientai jau seniai nusipelnė gyvenvietėje turėti jaukią ir savą gydymo įstaigą, todėl tai įkvepia pasiskubinti užbaigti darbus ir įsikurti po nauju stogu.

Kačerginiečiai ir rajono vadovai galėjo pasižiūrėti, kaip atrodys naujieji kabinetai, pabendrauti ir užduoti klausimų šeimos gydytojai, bendruomenės slaugytojoms bei Garliavos PSPC direktorei.