Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaMetų pradžia – puiki proga atverti duris geriems pokyčiams

Gruodžio 31-oji vadinama Blogų minčių atsikratymo diena, mat įžengiant į Naujuosius metus visą blogį reikia palikti, kad jis nesektų iš paskos. Kokios mintys ir jausmai kamuoja žmones geriausiai žino psichologai, kasdien prisiliečiantys prie jautriausios asmenybės srities. Artėjant metų pabaigai – laikui, kai paskubomis atsigręžiame atgal, įvertiname tai, ką nuveikėme, ir rikiuojame naujus, sau duodamus pažadus, – Garliavos Roko Šliūpo poliklinikos Psichikos sveikatos priežiūros skyriaus psichologė Jūratė Savickienė primena, kad pirmiausia reikėtų atsigręžti į save tokį, koks esi, ir nesislėpti nuo tikrovės:„Laikotarpis prieš Kalėdas susikaupimo ir apmąstymų metas. Tylos ir vienatvės valandos mus moko teisingiau suvokti gyvenimo vertybes, tokiomis valandomis  gali rasti save.

Kadangi mūsų niekas nemokė įsiklausyti į save, tampa sunku atrasti savo paties balsą, užčiuopti savo vidinį žinojimą. Žmonės tiek daug galvoja apie tai, ką kiti mano apie jį, kad pamiršta patys apie save galvoti. Mes menkai jaučiame vidinę savo būtį, mus dažnai moko nekreipti į ją dėmesio ar ją nuvertinti. („Nebūk toks jautrus“, „Susitaikyk, kitaip nebus“). Kai slepiamės nuo tikrovės, sustingstam, ir tik kai einam jos pasitikti, galim augti. Tik judėdami pirmyn ir atgal prie gyvenimo, galim atsiskleisti ir pažinti save.

Kurkime savo sielos ramybę, suteikime prasmę kasdieniniams veiksmams, priimkime save net netobulą, išmokime bet kokią gyvenimo patirtį priiimti kaip progą mokytis. Leiskimės į naują kelionę. Reikės drąsos atidaryti duris, uždegti šviesą, bet galbūt atėjo  laikas pokyčiams.“