Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

Registracija„Gyvenimas kaip fotografija, jei daug šypsositės, išeis puikiai“, – linki pacientaiKalėdiniai sveikinimai visą šventinį laikotarpį maloniai džiugino Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojus. Ši graži tradicija tęsiasi ne vienus metus, tačiau šios Šv. Kalėdos medicinos darbuotojams buvo tikras siurprizas šventinių sveikinimų gausa. „Visos bendruomenės vardu dėkoju mūsų kolegoms, dirbantiems sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigose, mūsų partneriams ir Kauno rajono vadovams už dėmesį, už žodžius, kurie šiam kalėdiniam laikotarpiui visada suteikia šventiško džiugesio. Roko Šliūpo poliklinikos darbuotojas ypač pradžiugino pacientų sveikinimų šūsnis. Dalis jų skirti konkretiems gydytojams, bendruomenės slaugytojoms ar registratorėms, kiti – visam poliklinikos kolektyvui. Dėkojame už Jūsų nuoširdumą“, – sveikatos centro direktorė Nijolė Kliučienė pažadėjo, kad pacientų sveikinimai pasieks adresatus.

 
Pacientai linkėjimus paliko kalėdinio pašto dėžutėje registratūroje. Su savo skaitytojais norime pasidalyti gražiausiais sveikinimais:

„Gyvenimas kaip fotografija, jei daug šypsositės, išeis puikiai. Su Šv. Kalėdom“.

„Geroji daktaryte, sveikinu jus su Šv. Kalėdom ir artėjančiais Naujaisiais Metais!“

„Sveikinu su Naujaisiais Metais A. Norekienę ir D. Sabaliauskienę ir linkiu dar ilgai būt tokiom ištvermingom, rūpintis mano ir kitų pacientų sveikata. Malonu matyti, kaip jos atidžiai išklauso kiekvieno negalavimus, todėl tenka dirbti neatlyginamai ir po darbo valandų. Sveikinu registratūros darbuotojas ir visą darnų poliklinikos kolektyvą. Sunku surasti žodžių, kuriais pilnai atsidėkočiau už rūpestingumą.“

„Gyd. Kairiūkštienei ir med. seseriai Liudai – už rūpestingumą, malonų aptarnavimą, paprastumą AČIŪ JOMS...“

„Ačiū už rūpestį, dėmesį ir puikų aptarnavimą!!! Gydytojai Inai Žagarienei, ramių Kūčių, jaukių Kalėdų, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime!“

„Ačiū už gerumą, rūpestingumą, malonų aptarnavimą. Gražių švenčių, sėkmės ir laimės darbe ir asmeniniame gyvenime! Rimutei, Vilmutei registratorėm!”

Džiugino ir linksmos pačių darbuotojų žinutės, paliktos kolegoms kalėdiniame pašte.