Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaGarsūs sportininkai kviečia rūpintis sveikata

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/aplenk%20koreguota.jpg

Garliavos pirminiame sveikatos priežiūros centre pradėta eksponuoti po visą Lietuvą keliaujanti socialinės akcijos „Aplenk ligą" nuotraukų paroda. Fotografijose įamžinti garsūs Lietuvos sportininkai kviečia žmones aktyviau rūpintis savo sveikata. Valstybinės ligonių kasos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotos socialinės akcijos fotografijomis siekiama žmones paskatinti laiku kreiptis į gydytojus, nemokamai išsitirti dėl vėžio, kitų klastingų ligų ir dalyvauti ligų prevencinėse programose.

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/aplenk%202.jpg„Ši akcija yra puiki paskata pasidomėti profilaktinėmis programomis. Žinia, kad kol kas apie savo sveikatos patikrą dažniausiai susimąstoma tik rimtai susirgus“, - kalbėjo įstaigos vadovė Nijolė Kliučienė.  

 

Akcijos ambasadoriais yra tapę pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Edvinas Krungolcas, pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių žaidynių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas penkiakovininkas Andrejus Zadneprovskis, olimpinė ir pasaulio čempionė penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Europos ir pasaulio čempionė irkluotoja Donata Vištartaitė, pasaulio jaunimo prizininkė ir jaunių pasaulio čempionė penkiakovininkė Ieva Serapinaitė, Lietuvos ir Lietuvos žaidynių čempionas penkiakovininkas Vladislavas Sosnovskij. 

 

Fotografijų parodą Garliavoje galima išvysti iki šio mėnesio pabaigos.