Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaMūsų pareiga nepamiršti

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/sausis/foto%201.jpgSausio 13-osios įvykių turime nepamiršti. Nes tos, visus sukrėtusios dienos prieš 25-erius metus, buvo ne moralinio, ne politinio, bet egzistencinio apsisprendimo metas. Nepalaužiamai vieninga, solidari tauta atsilaikė. Šiandien nuo ankstaus ryto Garliavos pirminio sveikatos priežiūros centro languose įsižiebė atminimo žvakutės, darbuotojai pasipuošė neužmirštuolėmis, o vidudienį Įstaigos atstovai padėjo gėles Juragiuose, prie istorinį momentą ženklinančio akmeninio rūpintojėlio.

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/sausis/foto%203.jpg„Garliavos medikai buvo iš tų žmonių, kurie aktyviai įsitraukė į tuomečius įvykius. Medikų brigados nuolat budėjo Juragiuose, prie Radijo ir televizijos stoties“,  - kalbėjo sausio nerimą ir naktimis tvyrojusį šaltį gerai prisimenanti direktorė Nijolė Kliučienė.

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/sausis/foto%202.jpgŽmonės pradėjo rinktis prie Juragių stoties jau sausio 11-ąją, kada išgirdo apie pirmą pralietą kraują Vilniuje, prie Spaudos rūmų. Juragiuose veikusi Radijo ir televizijos stotis perdavinėjo vaizdą į savo tinklus Kaune, o iš ten žinios sklido po visą Lietuvą.