Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaMūsų poliklinikoje – naujos gydytojos

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/egidija%20grebliauskiene.JPG

 

Garliavos Roko Šliūpo poliklinikos kolektyvą papildė dvi jaunos, bet pacientų pripažinimą jau spėjusios pelnyti šeimos gydytojos Egidija Grėbliauskienė ir Valdonė Sabaliauskienė.

Abi gydytojos yra puikios specialistės, savo kasdieniu darbu bylojančios, kad atstovauja profesijai, kurioje vietos abejonėms ir klaidoms nėra. O sėkmė šypsosi tada, kai nuolat mokaisi ir tobulėji.

 

 

 

 

Egidija Grėbliauskienė yra garliavietė. Ji tris metus vadovavo Piliuonos ambulatorijai, pacientų vertinama kaip jautri, dėmesinga, profesionali medikė. Garliavoje ši šeimos gydytoja priima kiekvieną dieną. Pirmadienį nuo 14 iki 19 val., trečiadienį 13 iki 18 val. Na o antradienį, ketvirtadienį, penktadienį – nuo 8 iki 13 val.   

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/P_20160204_091744.jpg

Valdonė Sabaliauskienė pastaruoju metu dirbo Šakiuose, bet gyvena netoli Garliavos. Vietos žmones pažįsta. Gydytoja pirmadienį ir antradienį pacientus priima nuo 13 iki 16 val. Ketvirtadienį nuo 8 iki 12 val. Penktadienį – nuo 15.30 iki 19 val.  

R. Šliūpo poliklinikos pacientus kviečiame prisirašyti prie šių gydytojų. Visą reikalingą informaciją galite gauti telefonu (8 37) 39 39 46.