Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaSenojoje poliklinikoje sveiksta kūnas ir siela

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/1.jpg

 

Garliavos Roko Šliūpo poliklinika konkurentų neturi. Privačių sveikatos įstaigų apsupta poliklinika išsiskiria tuo, kad čia rūpinamasi ne tik pacientų negalavimais. Sveikatos įstaigoje nuolat keičiasi žymių autorių parodos, vyksta susitikimai su menininkais, skamba muzika. “Menas yra veikmingas būdas nugalėti stresą ir nerimą, suteikia teigiamų emocijų, įsitikinusi netradicinėse erdvėse meną prijaukinusi Garliavos pirminio sveikatos priežiūros centro direktorė Nijolė Kliučienė. Didelio susidomėjimo sulaukė ką tik atidaryta įspūdinga Vytauto Stasio Lagunavičiaus tapybos paroda iš ciklo “Angelai”.Anot N. Kliučienės, šie paveikslai visų pirma paveikūs savo švelnumu ir lengvumu, iš jų tarsi sklinda šviesa, jų negali nepastebėti arba likti abejingu.

 

 

 

Didelio susidomėjimo sulaukė ką tik atidaryta įspūdinga Vytauto Stasio Lagunavičiaus tapybos paroda iš ciklo “Angelai”.Anot N. Kliučienės, šie paveikslai visų pirma paveikūs savo švelnumu ir lengvumu, iš jų tarsi sklinda šviesa, jų negali nepastebėti arba likti abejingu.http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/2.JPG

Pats autorius, šiomis dienomis atšventęs aštuoniasdešimtąjį jubiliejų, bet teptuko iš rankų bveik nepaleidžiantis, nelikęs daug kalbėti. Menininko žodžiais, ant kiekvieno iš mūsų peties sėdi po angelą. Jie labai skirtingi, bet būtinai dideliais sparnais. Juos norisi tapyti.


Vytautas Lagunavičius – žinomas Kauno dailininkas. Už meninės raiškos sklaidą ir bendruomeniškumo puoselėjimą jis apdovanotas Kauno miesto „Gerumo kristalu“. Dailininko tekstilininko specialybę turintis menininkas parodose dalyvauja jau nuo 1969 m. Kuria tekstilės ir tapybos srityse, yra surengęs per dvidešimtis personalinių, dalyvavęs daugybėje Lietuvos bei užsienio grupinių parodų.