Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaMedicinos darbuotojų diena – proga padėkoti savo gydytojui

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/1%20medikudiena.JPGMediko profesija nedėkinga tuo, kad į jos atstovus paprastai kreipiamės su rūpesčiais, skausmo, nerimo kamuojami. Ne vien profesionalios pagalbos tikimės – laukiame atjautos, norime būti išklausyti. Bet yra metas, kai baltu chalatu vilkinčiam žmogui galime tiesiog padėkoti – Medicinos darbuotojų diena, minima balandžio 27 d. Už meilę profesijai, puikų komandinį darbą, profesinės šventės proga Garliavos PSPC direktorės Nijolės Kliučienės padėkos įteiktos šeimos gydytojoms Nijolei Šidlauskienei ir Zitai Janulevičienei, bendruomenės slaugytojai Jolantai Smolskienei, odontologo padėjėjai Zitai Onai Jasiniauskienei.

 


http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/4%20medikudiena.JPG

Kauno rajono meras Valerijus Makūnas už sąžiningą, ilgametį, stropų darbą ir rūpinimąsi pacientais Raudondvario dvare surengtose iškilmėse padėkomis pagerbė mūsų Sveikatos centro šeimos gydytoją Virginiją Buzienę ir bendruomenės slaugytojas Zitą Valionienę bei Ritą Kalinauskienę.

Kiekvienas iš mūsų turime už ką pasakyti ačiū savo gydytojui: už suteiktą saugumo jausmą esant nežinomybėje, profesionalias konsultacijas ir kantrybę, patarimus ir padrąsinimus, pasiaukojantį darbą, neišsenkančią energiją ir rūpestį dovanojant patį brangiausią turtą – sveikatą.http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/3%20medikudiena.JPG