Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaGarliaviečiai išrinko geriausią gydytoją ir pirmą kartą – seselę

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/1.JPG

Tradiciniuose Garliavos PSPC Roko Šliūpo poliklinikos geriausiojo gydytojo rinkimuose pacientai daugiausiai balsų atidavė jaunai šeimos gydytojai Egidijai Grėbliauskienei. Balsuojant už bendruomenės slaugytoją, nepralenkiama buvo jau daug metų Poliklinikoje besilankantiems pažįstama Jolanta Smolskienė. Taip jau sutapo, kad abi specialistės dirba viename kabinete ir sudaro darnią komandą. Stiklinę angelo statulėlę – dr. Roko Šliūpo anūko Mindaugo šeimos įsteigtą pereinamąjį prizą „Už pasišventimą profesijai ir tarnystę žmogui“ – įteikė Šliūpų šeimos atstovė mokytoja Vida Šliūpienė, atvykusi su jauniausia šeimos atžala Elenute. Buvusi Piliuonos ambulatorijos vedėja, o Garliavoje tik nuo gruodžio pilnu etatu dirbti pradėjusi šeimos gydytoja E. Grėbliauskienė džiaugėsi, kad per trumpą laiką pavyko pelnyti pacientų pagarbą ir meilę.

Nominaciją bendruomenės slaugytojai „Už atjautą ir taurią širdį, už gailestingosios seselės vardo įprasminimą“ įsteigė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Kauno skyrius. Simbolinę akmens statulėlę su laikrodžiu įteikė Skyriaus pirmininkas Jonas Vitkauskas. Šiemet pirmą kartą pagerbta itin atsakingos, bet dažnai pamirštamos profesijos atstovė. Nominacija bus teikiama kiekvienais metais.http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/3.JPG

„Malonu, kad mėnesį vykusio balavimo metu gražių žodžių iš pacientų sulaukė visos Poliklinikos šeimos gydytojos ir sesutės. Tai rodo mūsų kolektyvo profesionalumą ir dėmesį kiekvienam žmogui“, kalbėjo Garliavos PSPC direktorė Nijolė Kliučienė.

Vadovės nuomonę patvirtina balsavimo lapeliuose pacientų įrašyti žodžiai: „Nuostabi gydytoja, labai rūpestinga, išklausanti“, „Pasišventusi gydytoja, maloni, atidi, kompetentinga, tikra gydytoja iš pašaukimo“, „Turi jautrią širdį“, „Darbšti, paslaugi – 100 balų“ ir kt. Pacientai, užpildydami lapelius, balsavo už, jų manymu, geriausią poliklinikos gydytoją ir bendruomenės slaugytoją.  Daugelis pacientų įrašė ne tik mediko pavardę, bet ir savo pasirinkimo motyvą.   

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/t.JPGGarliava turtinga mokslo, kultūros, sporto srityse pasižymėjusiomis asmenybėmis. Paties Roko Šliūpo sūnus Mindaugas buvo krepšininkas, 1939 m. kartu su Lietuvos krepšinio komanda laimėjęs Europos čempiono medalį. Garliavoje gyveno ir Ona Čebelytė Jankauskienė (1894-1972) gailestingoji seselė, kuri bene vienintelė Lietuvoje už pasiaukojimą slaugant karius per Pirmąjį pasaulinį karą Rusijos carienės Aleksandros apdovanota sidabriniu antpirščiu su brangakmeniais.  

Visuomenės veikėjas, valstybei ir Garliavos bendruomenei nusipelnęs gydytojas Rokas Šliūpas (1865-1959) buvo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizacijos steigėjas. Jis tapo pirmuoju Garliavos ambulatorijos vedėju, daug prisidėjo atnaujinant ir statant ligonines.  

Šventinės popietės metu nuotaiką kūrė ir saksofono garsais džiugino Garliavos sporto ir kultūros centro džiazo grupės vadovas Juozas Strupinskas.http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/4.JPG