Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaPasirūpinkite vaiko sveikatos patikrinimu jau dabar

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/download.jpg

Kiekvienais metais ugdymo įstaigai ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų tėvai privalo pateikti vaiko sveikatos pažymėjimą. Šis dokumentas turi būti išduotas ne anksčiau kaip prieš metus ir galioja 12 mėnesių. VšĮ Garliavos PSPC ragina pasirūpinti vaikų sveikatos patikrinimu jau dabar, o ne prieš pat naujų mokslo metų pradžią, kada gydymo įstaigoje bus spūstis. Primename, kad dėl sveikatos pažymos mokyklai, turite apsilankyti pas savo šeimos gydytoją ir pas odontologą.

 

Šeimos ar vaikų ligų gydytojas įvertina vaiko fizinę būklę ir jo galimybes dalyvauti mokyklos ugdymo veikloje. Įvertina ūgį, svorį, kraujospūdį, regą, kraujotakos, kvėpavimo, nervų, virškinimo, skeleto-raumenų ir kitų sistemų funkcionavimą. Taip pat nustato ir fizinio ugdymo grupę. Jeigu dėl sveikatos būklės atleidžiamas nuo kūno kultūros pamokų, gydytojas nurodo kuriam laikui.

Vertinimų duomenys ir rekomendacijos įrašomi išduodamame sveikatos pažymėjime. Jame taip pat pateikiama informacija apie skubią pagalbą vaikui, sergančiam alergija, lėtinėmis ar kitomis ligomis, nurodant pirmosios pagalbos priemones.

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/monika%20macijauskaite.jpg

 

Atlikdamas kasmetinį sveikatos patikrinimą, odontologas įvertina vaiko dantų ir žandikaulių būklę, informuoja apie dantų ėduonies profilaktikos priemones. Vaikams nuo 6 iki 14 metų ir jų tėveliams primena apie krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis programą, kurioje dalyvaujantiems vaikams paslaugos teikiamos nemokamai.

 

 

 

 

Dantukai profilaktiškai tikrinami: 

I  15-18 val.

II  13-18 val.

III  15-18 val.

IV  9-15 val. 

Prieš atvykdami, nepamirškite užsiregistruoti – (8 37) 393 946.