Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaGarliavos poliklinikoje – modernios šviesos terapijos paslaugos

 

Garliavos pirminio sveikatos priežiūros centro (PSPC) Roko Šliūpo poliklinikoje prisirašiusiems pacientams teikiamos įvairios modernios paslaugos. Čia atliekama pėdų priežiūra sergant diabetu, matuojamas plaučių tūris ir akispūdis, pacientų tarpe vis labiau populiarėja „Bioptron“ šviesos terapija.

Garliavos PSPC direktorė sako, kad žmonėms šiandien jau nebereikia pasakoti apie bioptrono pagalbą kovojant su įvairiausiomis sveikatos bėdomis. „Malonu, kad savo pacientams Garliavoje galime suteikti gydomąsias saulės vonias“, - kalbėjo Įstaigos vadovė.  

 

Pagrindinis gydymo šviesa poveikis: skausmo malšinimas, žaizdų gijimo ir imuninės sistemos stimuliavimas.

Optinių prietaisų skleidžiama šviesa panaši į natūralią saulės šviesą, tačiau joje nėra kenksmingų ultravioletinių spindulių (UV). Sertifikuotas gydymo būdas perspektyvus tiek kaip papildomas, tiek kaip savarankiškas, tiek įvairiose gydymo įstaigose, tiek ligonio namuose. http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/coreg.jpg

Auksinį puslapį į gydymo šviesa istoriją įrašė danų fizioterapeutas N. Finsenas. Jis tapo šiuolaikinės šviesos terapijos įkūrėju. 1903 m. jam už darbus, įrodančius šviesos poveikį žmogaus organizmui, buvo paskirta Nobelio premija. 

Apie tai, kad saulės spinduliai gali gydyti, galima rasti rašytiniuose šaltiniuose, siekiančiuose „istorijos tėvo“ Herodoto laikus (apie 490–424 pr. Kr.). Pirmasis gydytojas, rekomendavęs gydomąsias saulės vonias, buvo Hipokratas (460–377 pr. Kr.).