Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaNauja vedėja darbą pradėjo nuo naujovių pacientų registravimo tvarkoje

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/IMG_4921%20-%20Copy.JPG

 

Nuo pirmadienio Garliavos Roko Šliūpo poliklinikos vedėja – šeimos gydytoja Audra Diglienė. Ji pakeitė 12 metų poliklinikai vadovavusią gydytoją Aldoną Noreikienę. „Visi pokyčiai iš pradžių kelia nerimą, tačiau dažniausiai išeina į gerą. Iš gydytojos Audros tikiuosi naujo požiūrio į Poliklinikos darbo organizavimą“, – kalbėjo VšĮ Garliavos PSPC direktorė Nijolė Kliučienė, padalinio vadovę pristatydama kolektyvui.

A. Diglienė Poliklinikoje dirba jau daugiau nei dešimt metų. Ji yra pacientų mėgiama šeimos gydytoja, pasižymi ne tik medikės profesionalumu, bet ir puikiais vadybiniais gebėjimais. Jau antrąją darbo dieną vedėja pasiūlė naujoves pacientų registravimo tvarkoje. Dabar užsiregistravus telefonu, bus galima eiti tiesiai pas savo šeimos gydytoją ir stovėti eilėje prie registratūros nebereikės.

 

 

Vedėja su savo bendruomenės slaugytoja Jūrate Vitkevičiūte įsikūrė 207 kabinete. Komanda darbą pradėjo nuo kabineto perstatymo. Vedėjos nuomone, taip čia pacientas jaukiau jausis.

A. Noreikienė toliau dirbs šeimos gydytoja. Savo gausaus būrio pacientų nuo šiol ji lauks kitame, 211 kabinete.http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/phocagallery/Aplenk/IMG_4920%20-%20Copy.JPG

Garliavos Roko Šliūpo poliklinika skaičiuoja septynioliktus  savo gyvavimo metus. Čia didelis dėmesys skiriamas personalo kvalifikacijai, pažangiai diagnostikai, profilaktinėms programoms.