Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaGeriausio gydytojo ir sesutės vardą išsaugojo ta pati komanda

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/NAUJIENOS/1.JPG

Garliavos Roko Šliūpo poliklinikos šeimos gydytoja Egidija Grėbliauskienė  bendruomenės slaugytoja Jolanta Smolskienė - antrus metus yra lyderės geriausio medicinos darbuotojo rikimuose. Tik kelių balsų skirtumų nuo jų atsiliko patyrusi šeimos gydytoja Virginija Buzienė su kartu dirbančia sesute Zita Valioniene ir jauna, bet pacientų palankumą jau spėjusi pelnyti gydytoja Evelina Zujienė su sesute Zinai Burduliene.

 

 

 

 

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/NAUJIENOS/2.JPGE. Grėbliauskienė pagerbta dr. Jono Šliūpo anūko šeimos įsteigtu prizu „Už tarnystę žmogui ir pasišventimą profesijai“. Kaip ir kasmet, žymaus menininko Egidijaus Unguraičio sukurtą stiklo angelą įteikė Šliūpų šeimos atstovė mokytoja Vida Šliūpienė.  

Šis pereinamas prizas teikiamas ketvirtą kartą. V. Šliūpienė, į renginį atvykusi su jauniausia šeimos atžala Elenute Šlūpaite vylėsi, kad tradicijos pagerbti medicinos atstovus bus puoselėjamos ir toliau. Tuo pačiu padėkojo VšĮ Garliavos PSPC vadovei Nijolei Kliučienei už deramą žymaus daktaro Roko Šliūpo, kurio vardu pavadinta Poliklinika, idėjų tęsimą.

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/NAUJIENOS/3.JPGGeriausia bendruomenės slaugytoją pacientai renka antrą artą. Vėl ja tapusi J. Smolskienė priėmė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Kauno skyrius įsteigtą apdovanojimą - simbolinę akmens statulėlę su laikrodžiu - už „Už atjautą ir taurią širdį, už gailestingosios seselės vardo įprasminimą“. Moteris neslėpė, kad šis pripažinimas jai maloni staigmena.

Renginyje atlikta dar viena misija – aukščiausias Lietuvos Raudonojo Kryžiaus apdovanojimas skirtas Šliūpų šeima. Tokie apdovanojimai įteikti kol kas tik 26-iems asmenims. Vienas iš jų pernai - Garliavos PSPC direktorei N. Kliučienei. 

Kasmet Garliavos Roko Šliūpo poliklinikoje renkamas geriausias metų gydytojas ir bendruomenės slaugytojas. Pacientai turi galimybę ne tik savo balsą atiduoti už mylimą mediką, bet ir argumentus išsakyti.

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/NAUJIENOS/4.JPGDirektorė paminėjo keletą iš atsiliepimų: „Pasitikiu tik ja - visus skausmus nuima savo rūpestingumu ir gerumu; nuo jų visa poliklinika švyti. pasitinka su šypsena ir rūpestingai palydi; labai paprasta, supratinga ir rūpestinga. daug metų lankausi tik pas ją; visada švelni ir skubanti padėti. iš kur tiek jėgų ir stiprybės..“

Daugiausiai pacientų balsų gavęs medicinos darbuotojai apdovanojami žymaus gydytojo dr. Roko Šliūpo, kurio vardu pavadinta poliklinika, gimtadienio proga.