Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaGarliavos sveikatos centras keičiasi ir žengia į naują dešimtmetį

 

VšĮ Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centras, minėdamas savo veiklos dvidešimtmetį, vieną iš savo padalinių, Psichikos sveikatos skyrių, perkėlė į kitas patalpas. O personalui ir pacientams tradiciškai suteikta galimybė pasigrožėti nauja paroda.http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/NAUJIENOS/A.jpg Psichikos sveikatos skyrius kitu adresu (Vytauto g. 63) pacientus priima jau nuo pirmadienio. Anot direktorės Nijolės Kliučienės, nors Skyrius įsikūrė tame pačiame pastate kaip ir šeimos gydytojai, tačiau pacientams užtikrintas privatumas – patalpos visiškai atskirtos, kitas įėjimas, nuolat skamba rami muzika. Tokios sąlygoms čia besilankantiems žmonėms labai svarbios.

 

 

 

 Vadovaujant O. Marcinkevičiui, suburta profesionali psichikos paslaugas teikianti komanda. Skyriuje dirba du suaugusiųjų psichiatrai, psichologė, vaikų ir paauglių psichiatras, įvairias veiklas organizuoja dvi socialinės darbuotojos.http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/NAUJIENOS/C.jpg

Simbolinis Skyriaus atidarymas vyko spalio 13 d. (penktadienį). Apžiūrėti patalpas atvyko Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis ir Savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė. Direktorius pasidžiaugė šviesesnėmis jaukesnėmis patalpomis ir palinkėjo kolektyvui kantrybės nelengvame darbe. „Iš tiesų, tai ne taip jau svarbu, kuriose patalpose dirbate, pro kurias duris įeina ir išeina pacientai. Svarbiausia, kad čia jie gautų tinkamas paslaugas,“ – kalbėjo A. Nesteckis.

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/NAUJIENOS/B.jpg

O išvakarėse Poliklinikoje pristatyta fotomenininko Raimondo Puišio paroda „Vorkuta –– 67-ji paralelė“. Įtaigios, originalios, aštrios fotografijos, parodančios Šiaurės užgrūdinto žmogaus veidą ir buitį, sugulė į gražų fotoalbumą.

Parodos pristatyme dalyvavęs albumo sudarytojas vienas žymiausių šalies fotografijos meistrų Aleksandras Macijauskas akcentavo, kad R. Puišys yra bene vienintelis autorius Lietuvoje,  fotografuojantis Šiaurę. „Kai didžioji dalis skuba į pietus, Raimondas – į Šiaurę, šaltį. Tam reikia ne tik aukšto meistriškumo, bet ir tvirtos valios“,  – kalbėjo A. Macijauskas.

Netrukus Poliklinikos sienas papuoš nauja fotografijos paroda apie Sankt Peterburgą. O Sveikatos priežiūros centras žengia į dar vieną dešimtmetį, naujų pertvarkų ir permainų, nekreiptų sveikatos priežiūros kokybei gerinti. http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/NAUJIENOS/E.jpg