Savaitės nuotrauka

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/savaites_nuotraikos/kytikas.jpg

Veikla

Kita informacija

RegistracijaPagalba asmenis su savižudybės rizika - per bendradarbiavimą ir švietimą

 

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/NAUJIENOS/2.jpg VšĮ Garliavos PSPC sėkmingai naudojamas reagavimo į asmenis su savižudybių rizika algoritmas. Tai yra tvarka, kaip atpažinti savižudybės grėsmę bei suteikti pagalbą asmeniui, jo šeimai. Kuo skirtingų įstaigų bendradarbiavimas galėtų pasitarnauti siekiant dar geresnio rezultato, šiandien pakvietė pasikabėti Įstaigos vadovė Nijolė Kliučienė. Susitikime dalyvavo Garliavos PSPC aptarnaujamos teritorijos seniūnai, įžvalgomis pasidalijo Savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė ir Socialinių paslaugų centro tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Edita Ablačinskienė.

 

 

Bendras pokalbis padėjo dar kartą peržvelgti medikų, seniūnijų atstovų, socialinių darbuotojų atsakomybes ir suderinti veiksmus. 

Koordinatorė E. Ablačinskienė kalbėdama apie atstovaujamos Įstaigos veiklą  akcentavo svarbią žinią – psichologo paslaugas į namus.  Asmenis su savižudybės rizika ši paslauga itin aktuali, todėl reikia apie ją žinoti, pasidalyti ir sėkmingai išnaudoti.

http://www.sveikatoscentras-kaunor.lt/images/NAUJIENOS/1.jpgSavivaldybės gydytoja pristatė Kauno rajono savivaldybės užsakymu atliktą Sveikatos įstaigų galimybių studiją. M. Labašauskaitė pabrėžė, kad sieks, jog sveikatą stiprinantis Kauno regionas ateinančiais metais į patyčių mažinimo, savižudybių prevencijos, psichikos sveikatos priežiūrą pažvelgtų sistemiškai ir sutelktų bendradarbiavimui.

Aktyviai diskutavusieji apie individualias situacijas ir visiems aktualius klausimus, vieningai pritarė, kad be sklandaus bendradarbiavimo tarp skirtingų įstaigų, sėkmė sunkiai įmanoma.

Susitikime pristatyta Įstaigos veikla 2017-aisiaisi ir tradiciškai - svarbiausi planai ateinantiems metams.